Умови використання Visa:

Доступ та використання Платіжної Системи Visa регулюється всіма застосовними міжнародними та федеральними правами, законами штатів, а також місцевими законами та нормами.

Якщо не вказано інше, ви можете завантажувати матеріали, що знаходяться на веб-сайті Visa, виключно для особистого некомерційного використання.

Ви не можете розповсюджувати, змінювати, копіювати, публікувати, передавати, демонструвати, продавати, ліцензіювати, використовувати, повторно використовувати або створювати похідні продукти на підставі будь-якого змісту або матеріалів, розміщених на сайті Visa, для будь-яких суспільних або комерційних цілей без письмового дозволу компанії Visa або будь-якої іншої сторони, яку Visa визнає необхідною.

Ви повинні зберігати всі повідомлення про авторські та інші права власності на завантажений і / або скопійований матеріал.
Будь-які копії матеріалів з Платіжної Системи Visa, які ви робите і розповсюджуєте для будь-яких цілей, повинні також включати в себе ці Правила.
Ви не можете отримувати доступ або використовувати Платіжну Систему Visa способом, який може або призначений для того, щоб завдати шкоди або негативно відбитися на роботі системи Visa або будь-якого сервера, або мережевої інфраструктури, на якій базується веб-сайт Visa, або який може перешкоджати кому-небудь ще використовувати систему.

Умови використання Mastercard:

Mastercard International Incorporated (що здійснює свою діяльність під найменуванням Mastercard Worldwide) і пов’язані з нею особи поважають таємницю вашого приватного життя. Такі організації Mastercard (спільно іменовані «Mastercard») мають сертифікат про те, що вони підкоряються правилам забезпечення конфіденційності Safe Harbor, встановленими Міністерством торгівлі США щодо збирання, зберігання, використання, передачі та іншої обробки персональних даних клієнтів, що передаються з Європейської економічної зони («ЄЕЗ») або Швейцарії в Сполучені Штати:

Maestro U.S. A., Inc.
Mastercard Advisors, LLC
Mastercard Advisors, LLC Europe
Mastercard International Incorporated
Mastercard Technologies, LLC, раніше відома як, Mastercard International, LLC
Orbiscom Inc.

Метою даних правил «Клієнтом» називається будь-яка фізична або юридична особа (за умови, що юридична особа підпорядковується державному закону про захист даних), але за винятком окремих приватних осіб, які є колишніми, справжніми або майбутніми співробітниками Mastercard, її агентами, консультантами або підрядниками.

“Персональні дані” означає будь-яку інформацію, (I) передану з ЄЕЗ або Швейцарії в Mastercard в США і (II) пов’язану з ідентифікованим або піддається ідентифікації фізичною або юридичною особою (за умови, що юридична особа підпорядковується державному закону Про захист даних).

Сертифікат Mastercard Safe harbor можна знайти на www.export.gov/safehrbr. для отримання більш детальної інформації про правила Safe harbor відвідайте сайт www.export.gov/safeharbor. для отримання більш детальної інформації про обробку персональних даних клієнта компанією Mastercard, відвідайте сторінку Mastercard загальна політика конфіденційності.