Інформація про безпеку передачі інформації про платіжну картку:

Ви можете оплатити свою бронь онлайн за допомогою запропонованих методів оплат через платіжний сервіс компанії Fondy.
Після підтвердження замовлення Ви будете перенаправлені на захищену платіжну сторінку Fondy, де необхідно буде ввести дані для оплати замовлення.
Після успішної оплати на вказану у формі оплати електронну пошту буде направлений електронний чек з інформацією про замовлення і даними по виробленій оплаті.

Гарантії безпеки:

Безпека процесингу Fondy підтверджена сертифікатом стандарту безпеки даних індустрії платіжних карт PCI DSS Level 1. Надійність сервісу забезпечується інтелектуальною системою моніторингу шахрайських операцій, а також застосуванням 3D Secure — сучасною технологією безпеки інтернет-платежів. Дані Вашої картки вводяться на спеціальній захищеній сторінці. Подальша передача інформації здійснюється по закритих банківських каналах, що мають найвищий рівень надійності. Fondy не передає дані Вашої картки магазину та іншим третім особам!

Якщо Ваша карта підтримує технологію 3D Secure, для здійснення платежу, Вам необхідно буде пройти додаткову перевірку користувача до банку-емітента (банк, який випустив Вашу карту). Для цього ви будете спрямовані на сторінку банку, який видав карту. Вид перевірки залежить від банку. Як правило, це додатковий пароль, який відправляється в SMS, карта змінних кодів, або інші способи.

Способи оплати:(Mastercard, Visa, Приват24, FONDY ).

Політика повернення коштів:

Організатор залишає за собою право скасувати послугу за 3 дні до початку в односторонньому порядку. У цьому випадку оплата або часткова оплата повертається в повному обсязі.
У разі повної оплати і відмови від послуги менше ніж за 10 днів до початку, клієнту возвращаеться вартість за вирахуванням % передоплати.
У разі передоплати та відмови від послуги менше ніж за 10 днів до початку, клієнту вартість передоплати не повертається.
Інформація про захист особистих даних користувача
Надаючи свої персональні дані на сайті https://www.fabianbarbers.com/, користувач дає згоду на обробку, зберігання та використання своїх персональних даних на підставі Закону України «Про захист персональних даних» в наступних цілях:

1.)Здійснення клієнтської підтримки.

2.)Отримання користувачем інформації про маркетингові події.

3.)Виконання організатором зобов’язань перед користувачем.

4.)Проведення аудиту та інших внутрішніх досліджень з метою підвищення якості надаваних послуг.

Під персональними даними мається на увазі будь-яка інформація особистого характеру, що дозволяє встановити особу користувача така як:

1.)Прізвище, Ім’я, По Батькові.
2.)Дата народження.
3.)Контактний телефон.
4.)Адреса електронної пошти.

Персональні дані Покупців зберігаються виключно на електронних носіях і обробляються з використанням автоматизованих систем, за винятком випадків, коли не автоматизована обробка персональних даних необхідна в зв’язку з дотриманням вимог законодавства.
Організатор зобов’язується не передавати отримані персональні дані третім особам.

Персональні дані обробляються організатором до завершення всіх необхідних процедур.
Також обробка може бути припинена за запитом користувача на електронну пошту: fjabarber@gmail.com